Close

Πρόγραμμα Αγώνων

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

Κορασίδων 2018-2019

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

Ημερ/νίαΓήπεδοΏραΣ υ ν ά ν τ η σ ηΑποτ
1η Αγωνιστική
20/1/2019ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ20:00ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΑΟ ΦΙΛΙΑ 3-0
20/1/2019ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ14:00ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ_2 3-0
19/1/2019ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.18:30ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ_2ΓΣ ΑΡΤΑΣ 0-3
2η Αγωνιστική
27/1/2019ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ16:00ΑΟ ΦΙΛΙΑΑΣ ΕΛΠΙΔΑ_2 3-1
3/2/2019ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ12:00ΓΣ ΑΡΤΑΣΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 3-0
26/1/20193ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ17:30ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ_2ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ 0-3
3η Αγωνιστική
10/2/2019ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.11:30ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ_2ΑΟ ΦΙΛΙΑ 0-3
10/2/2019ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ10:00ΓΣ ΑΡΤΑΣΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ 3-2
10/2/2019ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.09:30ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ_2ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 1-3
4η Αγωνιστική
17/2/2019ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ15:00ΑΟ ΦΙΛΙΑΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ2-3
17/2/2019ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ19:00ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΑΣ ΕΛΠΙΔΑ_2 3-0
24/2/2019ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ12:00ΓΣ ΑΡΤΑΣΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ_2 3-0α.α.
5η Αγωνιστική
3/3/2019ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ15:00ΑΟ ΦΙΛΙΑΓΣ ΑΡΤΑΣ 1-3
23/2/2019ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.20:00ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ_2ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ_2 3-0
24/2/2019ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ14:00ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ 0-3

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

Ημερ/νίαΓήπεδοΏραΣ υ ν ά ν τ η σ ηΑποτ
1η Αγωνιστική
20/1/2019ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.12:30ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣΑΣ ΒΟΛΙΣ 3-0
20/1/2019ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.10:30ΑΣ ΕΛΠΙΔΑΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣ 3-0
20/1/2019ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ19:30ΑΣΠ ΕΡΜΗΣ ΗΓΟΥΜ.ΑΓΣΙ 3-0
2η Αγωνιστική
27/1/2019ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.10:00ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣΑΣΠ ΕΡΜΗΣ ΗΓΟΥΜ. 3-0
27/1/2019ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ12:00ΑΣ ΒΟΛΙΣΑΣ ΕΛΠΙΔΑ 0-3
19/1/2019ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.20:00ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 0-3
3η Αγωνιστική
3/2/2019ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.09:30ΑΣ ΕΛΠΙΔΑΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ 3-0
3/2/2019ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ18:00ΑΣΠ ΕΡΜΗΣ ΗΓΟΥΜ.ΑΣ ΒΟΛΙΣ 3-1
10/2/2019ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.13:30ΑΓΣΙΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣ 1-3
4η Αγωνιστική
17/2/2019ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣΑΣ ΒΟΛΙΣΑΓΣΙ 3-0
10/2/2019ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.16:00ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑΑΣΠ ΕΡΜΗΣ ΗΓΟΥΜ. 3-1
10/2/2019ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.20:30ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣΑΣ ΕΛΠΙΔΑ 3-1
5η Αγωνιστική
17/2/2019ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ16:30ΑΣΠ ΕΡΜΗΣ ΗΓΟΥΜ.ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 0-3
24/2/2019ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.16:00ΑΓΣΙΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ 0-3
24/2/2019ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.13:30ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣΑΣ ΒΟΛΙΣ 3-0
6η Αγωνιστική
3/3/2019ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.19:30ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣ 0-3
3/3/2019ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.14:00ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣΑΓΣΙ 3-1
3/3/2019ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.11:30ΑΣ ΕΛΠΙΔΑΑΣΠ ΕΡΜΗΣ ΗΓΟΥΜ. 3-0
7η Αγωνιστική
9/3/2019ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.16:30ΑΓΣΙΑΣ ΕΛΠΙΔΑ 0-3
9/3/2019ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.14:00ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 0-3α.α.
9/3/2019ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ13:00ΑΣ ΒΟΛΙΣΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ 3-0α.α.

 

Σύστημα Διεξαγωγής:Οι ομάδες που θα καταλάβουν τις δύο πρώτες βαθμολογικά θέσεις στους ομίλους Α΄και Β΄ και οι ομάδες που θα καταλάβουν τις τέσσερις πρώτες θέσεις στον όμιλο Γ΄ θα αγωνιστούν στους  Προημιτελικούς με το σύστημα νοκ άουτ στην έδρα της ομάδας που θα καταλάβει την υψηλότερη θέση στη βαθμολογία και σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα.

Οι νικήτριες ομάδες των προημιτελικών θα αγωνιστούν με το ίδιο σύστημα στους ημιτελικούς στην έδρα της ομάδας που θα καταλάβει την υψηλότερη θέση στη βαθμολογία και σε περίπτωση ίδιας θέσης στην έδρα της ομάδας με τις περισσότερες συμμετοχές στον όμιλο και οι νικήτριες ομάδες θα αναμετρηθούν μεταξύ τους, στον τελικό του πρωταθλήματος Κορασίδων  ενώ οι ηττημένες ομάδες θα αναμετρηθούν μεταξύ τους, στο μικρό τελικό. Οι αγώνες του F4 κορασίδων θα διεξαχθούν στην έδρα του σωματείου που θα αναλάβει τη διοργάνωση ή στην έδρα του σωματείου με την υψηλότερη βαθμολογικά θέση και σε περίπτωση ισοβαθμίας στην έδρα της ένωσης.

 

Ημερ/νίαΓήπεδοΏραΣ υ ν ά ν τα η σ ηΑποτ
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
17/3/2019ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣΑΣΠ ΕΡΜΗΣ3-1
17/3/2019 ΑΚΔ ΑΡΤΑΣΓΣ ΑΡΤΑΣΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣ3-1
17/3/2019 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ3-0
17/3/2019 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΣ ΕΛΠΙΔΑΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ1-3
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
24/3/2019 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ3-0
24/3/2019 ΑΚΔ ΑΡΤΑΣΓΣ ΑΡΤΑΣΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ0-3
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(ΘΕΣΕΙΣ 3-4)
31/3/2019 ΑΚΔ ΑΡΤΑΣΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣΓΣ ΑΡΤΑΣ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(ΘΕΣΕΙΣ 1-2)
31/3/2019 ΑΚΔ ΑΡΤΑΣΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ 2-3