Close

Πρόγραμμα Αγώνων

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

Παίδων 2018-2019

ΣΤ’ Όμιλος

 

Α΄ ΦΑΣΗ

 

Ημερ/νίαΓήπεδοΏραΣ υ ν ά ν τ η σ ηΑποτ
1η Αγωνιστική
10/2/2019ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ14:00ΓΣ ΑΡΤΑΣΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 3-0
9/2/2019ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ12:00ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣ 3-0
31/3/2019ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ14:00ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑΑΣΠ ΕΡΜΗΣ ΗΓΟΥΜ. 0-3
2η Αγωνιστική
23/2/2019ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ14:00ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ 3-0
16/2/2019ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ14:00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣΑΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 0-3
23/2/2019ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ16:00ΑΓΣΙΓΣ ΑΡΤΑΣ 0-3α.α.
3η Αγωνιστική
2/3/2019ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ14:00ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣΑΓΣΙ 3-0α.α.
2/3/2019ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ20:00ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 3-0α.α.
2/3/2019ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ17:00ΑΣΠ ΕΡΜΗΣ ΗΓΟΥΜ.ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣ 1-3
4η Αγωνιστική
9/3/2019ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ12:00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣΑΣΠ ΕΡΜΗΣ ΗΓΟΥΜ. 0-3
9/3/2019ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ18:30ΑΓΣΙΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ 0-3α.α.
9/3/2019ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ10:00ΓΣ ΑΡΤΑΣΑΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 0-3α.α.
5η Αγωνιστική
16/3/2019ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ14:30ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑΓΣ ΑΡΤΑΣ 3-0α.α
16/3/2019ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ17:00ΑΣΠ ΕΡΜΗΣ ΗΓΟΥΜ.ΑΓΣΙ 3-0α.α.
24/3/2019ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ11:00ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 3-0
6η Αγωνιστική
23/3/2019ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ20:00ΑΓΣΙΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣ 0-3α.α.
23/3/2019ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ15:00ΓΣ ΑΡΤΑΣΑΣΠ ΕΡΜΗΣ ΗΓΟΥΜ. 0-3α.α.
24/3/2019ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ14:00ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ  3-0α.α.
7η Αγωνιστική
30/3/2019ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ17:00ΑΣΠ ΕΡΜΗΣ ΗΓΟΥΜ.ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 0-3
30/3/2019ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ16:30ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣΓΣ ΑΡΤΑΣ 3-0α.α
30/3/2019ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ15:00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣΑΓΣΙ 3-0α.α.

Σύστημα Διεξαγωγής:Οι ομάδες συμμετέχουν σε πρωτάθλημα ενός γύρου.

Οι ομάδες που θα καταλάβουν τις τέσσερις πρώτες βαθμολογικά θέσεις θα αγωνιστούν στους  ημιτελικούς χιαστί όπως παρακάτω:

Α1-Α4

Α2-Α3

Οι νικήτριες ομάδες των ημιτελικών θα αγωνιστούν στον τελικό του πρωταθλήματος Παίδων  ενώ οι ηττημένες ομάδες θα αναμετρηθούν μεταξύ τους, στο μικρό τελικό. Οι αγώνες του F4 Παίδων θα διεξαχθούν στην έδρα του σωματείου που θα αναλάβει τη διοργάνωση ή στην έδρα του σωματείου με την υψηλότερη βαθμολογικά θέση.

Ημερ/νίαΓήπεδοΏραΣ υ ν ά ν τα η σ ηΑποτ
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
7/4/2019 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 12:00ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ3-0
7/4/2019 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ 18:00ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣΑΣΠ ΕΡΜΗΣ ΗΓΟΥΜ.0-3
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ(ΘΕΣΕΙΣ 3-4)
13/4/2019ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣ 0-3α.α.
ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ(ΘΕΣΕΙΣ 1-2)
13/4/2019 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 18:00ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣΑΣΠ ΕΡΜΗΣ ΗΓΟΥΜ. 3-0