Πρόγραμμα Αγώνων

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων 2017-2018

ΣΤ’ Όμιλος

 

Α΄ ΦΑΣΗ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Σ υ ν ά ν τ η σ η

Αποτ

1η Αγωνιστική

14/10/2017

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

12:00

ΑΣΚ ΘΙΝΑΛΙ

ΕΛΠΙΔΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

0-3

14/10/2017

ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

16:00

ΑΣΚ ΒΟΛΙΣ

ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ

0-3 α.α.

2η Αγωνιστική

15/10/2017

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.

19:30

ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ

ΕΛΠΙΔΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3-0

21/10/2017

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

18:00

ΑΣΚ ΘΙΝΑΛΙ

ΑΣ ΒΟΛΙΣ

 

3η Αγωνιστική

22/10/2017

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.

14:00

ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ

ΑΣΚ ΘΙΝΑΛΙ

3-0

29/10/2017

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.

15:00

ΕΛΠΙΔΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΣ ΒΟΛΙΣ

 

Σύστημα διεξαγωγής :  Προκρίνονται στη Β΄ Φάση οι δυο (2) πρώτες βαθμολογικά ομάδες κάθε Ομίλου και θα αγωνιστούν στους  Ημιτελικούς με διπλές αναμετρήσεις στην έδρα κάθε ομάδας με το σύστημα του χρυσού σετ αν χρειαστεί(ΜΟΝΟ στην περίπτωση που οι ομάδες μετά τις μεταξύ τους αναμετρήσεις έχουν ίδιο συντελεστή βαθμών).

Η ομάδα που θα καταλάβει την υψηλότερη θέση στη βαθμολογία θα έχει το πλεονέκτημα έδρας στην περίπτωση του χρυσού σετ.

Σε περίπτωση αγώνα με τη συμμετοχή ομάδων οι οποίες στην κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος κατέλαβαν στους ομίλους τους ίδια θέση κατάταξης για τον χαρακτηρισμό της ομάδας η οποία θα έχει πλεονέκτημα έδρας στην περίπτωση εφαρμογής του χρυσού σετ θα πραγματοποιείται από την ΕΣΠΕΔΕ κλήρωση. Οι ημιτελικοί θα διεξαχθούν στις 11 και 12/11/2017, ενώ οι πρώτοι αγώνες για τις θέσεις 3-4 και 1-2 θα διεξαχθούν στις 7/1/2018 και οι επόμενοι στις 13 και 14/1/2018 αντίστοιχα, όπως παρακάτω:

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Σ υ ν ά ν τ η σ η

Αποτ

1ος ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

11/11/2017

 

 

2ος/2ου ΟΜΙΛΟΥ

ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ

1

12/11/2017

 

 

ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ

2ος/2ου ΟΜΙΛΟΥ

2ος ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

11/11/2017

 

 

ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ

1ος/2ου ΟΜΙΛΟΥ

2

12/11/2017

 

 

1ος/2ου ΟΜΙΛΟΥ

ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ

ΘΕΣΕΙΣ 3-4

7/1/2018

 

 

ΗΤΗΜ_1ή2

ΗΤΗΜ_2ή1

 

13/1/2018

 

 

ΗΤΗΜ_2ή1

ΗΤΗΜ_1ή2

ΘΕΣΕΙΣ 1-2

7/1/2018

 

 

ΝΙΚ_1ή2

ΝΙΚ_2ή1

 

14/1/2018

 

 

ΝΙΚ_2ή1

ΝΙΚ_1ή2

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 1ου ΟΜΙΛΟΥ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

ΣΕΤ ΥΠΕΡ

ΣΕΤ ΚΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ

3

9

0

9

ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ

2

3

3

3

ΑΣΚ ΘΙΝΑΛΙ

2

0

6

0

ΑΣ ΒΟΛΙΣ

1

0

3

-3

Η ομάδα ΑΣ ΒΟΛΙΣ έχει ένα μηδενισμό και (-3) βαθμούς

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2ου ΟΜΙΛΟΥ

ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣΣΕΤ ΥΠΕΡΣΕΤ ΚΑΤΑΒΑΘΜΟΙ
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ3928
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ41068
ΓΣ ΑΡΤΑΣ3947
ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣ3291
ΑΓΣΙ309-3

Η ομάδα ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ έχει ένα μηδενισμό και (-3) βαθμούς

 

Μπορείτε να κατεβάσετε το πρόγραμμα των αγώνων εδώ.