Close

Πρόγραμμα Αγώνων

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

Νεανίδων 2018-2019

ΣΤ’ Όμιλος

Α΄ ΦΑΣΗ

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

Ημερ/νίαΓήπεδοΏραΣ υ ν ά ν τ η σ ηΑποτ
1η Αγωνιστική
14/10/2018ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ18:00ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ3-0
13/10/2018ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.19:00ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ3-0
2η Αγωνιστική
28/10/2018ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ18:00ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ 1-3
27/10/2018ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ19:00ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣ 3-0
3η Αγωνιστική
4/11/2018ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.11:00ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 3-0
4/11/2018ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.20:00ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ 3-2
4η Αγωνιστική
18/11/2018ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ20:00ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ 3-0
25/11/2018ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.12:00ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ0-3
5η Αγωνιστική
1/12/2018ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.20:00ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 3-0
2/12/2018ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.16:00ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣ 1-3

Σύστημα Διεξαγωγής:Οι ομάδες που θα καταλάβουν τις τέσσερις πρώτες βαθμολογικά θέσεις στους ομίλους τους  θα αγωνιστούν στους  Προημιτελικούς  χιαστί με το σύστημα νοκ άουτ στην έδρα της ομάδας που θα καταλάβει την υψηλότερη θέση στη βαθμολογία.

Οι νικήτριες ομάδες των παραπάνω αναμετρήσεων θα αγωνιστούν με το ίδιο σύστημα στους ημιτελικούς στην έδρα της ομάδας που θα καταλάβει την υψηλότερη θέση στη βαθμολογία και οι νικήτριες ομάδες θα αναμετρηθούν μεταξύ τους, στον τελικό του πρωταθλήματος Νεανίδων ενώ οι ηττημένες ομάδες θα αναμετρηθούν μεταξύ τους, στο μικρό τελικό.

Ημερ/νίαΓήπεδοΏραΣ υ ν ά ν τ η σ ηΑποτ
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
16/12/2018 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 20:00ΑΣ ΕΛΠΙΔΑΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑΝ1
16/12/2018 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 12:00ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣΓΕ ΗΠΕΙΡΟΥΝ2
16/12/2018 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 14:00ΑΓΣΙΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣΝ3
16/12/2018 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΑΣ ΒΟΛΙΣΝ4
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
23/12/2018Ν1Ν4Α
23/12/2018Ν2Ν3Β
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ(ΘΕΣΕΙΣ 3-4)
5/1/2018ΗΤΗΜ(Α)ΗΤΗΜ(Β)
ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ(ΘΕΣΕΙΣ 1-2)
5/1/2018ΝΙΚ(Α)ΝΙΚ(Β)

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΥ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

ΣΕΤ ΥΠΕΡ

ΣΕΤ ΚΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ412

0

12

ΑΓΣΙ4

9

58
ΑΣ ΒΟΛΙΣ

4

8

6

7

ΓΕ ΗΠΕΙΡΟΥ4

3

11

2

ΑΣ ΛΕΩΝ ΜΕΣ.4

2

12

-2

Η ομάδα ΑΣ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ έχει ένα μηδενισμό και (-3) βαθμούς

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ΟΜΙΛΟΥ

ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣΣΕΤ ΥΠΕΡΣΕΤ ΚΑΤΑΒΑΘΜΟΙ
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ412211
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ411310
ΠΓΣ4676
ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ44103
ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ41120

Μπορείτε να κατεβάσετε το πρόγραμμα των αγώνων ΕΔΩ.